הכירו את Future Man, קומדיה על גיימינג של סת' רוגן

אחרי שהראה לנו מה קורה כאשר הופכים את "צעצוע של סיפור" לסרט למבוגרים בלבד עם "מסיבת נקניקיות" סת' רוגן עובר לעסוק בגיימינג עם הסדרה החדשה Future Man

עד כה סדרות או סרטים עלילתיים שעסקו בגיימינג התבררו לרוב כאסון, אבל אולי בשנה הבאה המגמה הזו סוף סוף תשתנה לטובה – Future Man, סדרה קומית חדשה של סת' רוגן (מסיבת נקניקיות), הוזמנה על ידי שירות הסטרימינג האמריקאי Hulu.

הכוכב הראשי ב-Future Man הוא ג'וש פאטרמן (Josh Futterman), שרת עם קשיים חברתיים ביום וגיימר בעל שם עולמי בלילה שפשוט חי את חייו. יום אחד הוא נפגש עם אדם שטוען שחזר בזמן מהעתיד כדי למנוע את הכחדת האנושות על ידי פלישה חייזרית, כאשר לדבריו המפתח להצלת המין האנושי נמצא בידיו של פאטרמן.

הסדרה Future Man תורכב מ-13 פרקים באורך של חצי שעה. פאטרמן יגולם על ידי ג'וש האצ'רסון, שידוע בעיקר בשל תפקידו בתור פיטה מטרילוגיית סרטי משחקי הרעב. נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו כמעט חומר ויזואלי של הסדרה, למעט תמונה בודדת שפורסמה בחשבון הטוויטר הרשמי שלה.

כאמור, הסדרה תפותח על ידי סת' רוגן והקולגות שליוו אותו מאז ומתמיד כמו אוון גולדברג. השניים הם גם אלה שפיתחו את פרק הפיילוט שהוצג בפני Hulu. זה אומר שאנחנו יכולים לצפות מהסדרה להרבה הומור משוגע, אפילו על גבול החולני, ולאפס צנזורה. אם אתם לא מכירים את העבודות הקודמות של צמד היוצרים הפרובוקטיביים, מומלץ שלכל הפחות תקראו את הביקורת שלנו על סרט האנימציה המטורף האחרון שלהם, מסיבת נקניקיות, כדי לקבל כיוון כללי מה הסגנון שלהם.

תגובות

במאמר זה

נגישות