זו לא מתיחה: "ריק ומורטי" חזרו לעונה שלישית, הפרק הראשון זמין ב-Adult Swim

אחרי אינספור עיכובים ודחיות של מועד השידור, "ריק ומורטי" חוזרים לעונה שלישית במועד בלתי שגרתי - יום המתיחות של האחד באפריל

ליוצרים של סדרת האנימציה המטורפת ריק ומורטי תמיד היה חוש הומור יוצא דופן, ואמש הם הוכיחו זאת שוב – במהלך האחד באפריל, יום המתיחות הידוע לשמצה, האתר של Adult Swim העלה את הפרק הראשון של העונה השלישית, להפתעת כל הגולשים שחשבו שמותחים אותם.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה ניתן לצפות בפרק החדש דרך הסטרים של Adult Swim, שמשדר אותו בלופים כבר בערך 12 שעות. במקור, הלינק הוביל לעמוד שהבטיח טיזר של העונה השלישית, אך בפועל הציג קטעים ישנים ערוכים כך שריק ומורטי שרים יחד את השיר Never Gonna Give You Up. מאוחר יותר הסרטון הערוך הוחלף בפרק החדש.

העונה השלישית של ריק ומורטי סבלה מדחיות רבות בתאריך עלייתה לשידור, מה שאכזב בזמנו לא מעט מעריצים שרצו לראות עוד מהרפתקאותיו של המדען הגאון וגס הרוח יחד עם נכדו הטיפש והפחדן. אחד מיוצרי הסדרה, דן הרמון, התבטא בפברואר האחרון בקשר לעיכובים הרבים מהן סובלת הסדרה. בדבריו הוא האשים בעיקר את עצמו בעיכוב, על אף שלא פירט מה הסיבה המדוייקת למצב זה. בדיעבד, מאחר והיום אנחנו רואים שכבר קיים מוצר מוגמר, יכול להיות שכולנו נפלנו קורבן למתיחה מתוחכמת שתוכננה לפני זמן רב. לפחות זו מתיחה שכל הצדדים יכולים להנות ממנה.

מופתעים כמונו? ומה דעתכם על פרק הפתיחה? צפו לרשמים הראשונים שלנו מהעונה החדשה של ריק ומורטי בקרוב מאוד.

תגובות

במאמר זה

נגישות