טריילר מלא ראשון של "נוסעים" בכיכובם של ג׳ניפר לורנס וכריס פראט

״נוסעים״, סרט המד״ב הרומנטי בכיכובם של ג׳ניפר לורנס וכריס פראט, מקבל את הטריילר הראשון שלו, לאחר תקופה נטולת הייפ ושמועות על הפקה במשבר

כששניים מכוכבי הוליווד המצליחים ביותר של השנים האחרונות, ג׳ניפר לורנס וכריס פראט, משתפים פעולה לראשונה בסרט מד״ב רומנטי, ניתן לצפות למתקפת הייפ הוליוודי של חודשים ארוכים. במקום זאת, החודשים האחרונים לוו בשקט מוחלט לגבי הסרט ובשמועות לגבי הפקתו. השמועה דיברה על סשן של צילומים מחדש. אמנם הליך שגרתי בהפקות הוליוודיות, אך פחות נפוץ כשמדובר על צילומים שלושה חודשים בלבד לפני תאריך צאתו של הסרט לאקרנים. עכשיו כשהטריילר הראשון של הסרט נוסעים סוף סוף יצא, אנחנו יכולים לנשום לרווחה.

נוסעים יפגיש את לורנס ופראט על חללית, במסע לעבר בית חדש. נוסעי החללית ישנים כולם, אך שני גיבורנו מתעוררים בצורה מסתורית משנתם 90 שנה מוקדם מהמתכונן, ויוצאים לגלות את האמת מאחורי זה, תוך כדי סכנות בחלל ומשיכה הדדית חזקה. לורנס סיפרה לאחר הצילומים שזו למעשה הייתה חווית צילום סצנת הסקס הראשונה שלה כשחקנית. היא תיארה את החוויה כ״ביזארית״ ו״מלאת רגשות אשם״, שכן פראט הוא גבר נשוי.

את הסרט מביים מורטן טילדום הנרווגי, שנודע בעבור משחק החיקוי, דרמה היסטורית המבוססת על סיפורו של הגאון אלן טיורינג, ובכיכובו של בנדיקט קאמברבאץ. הסרט זיכה אותו במועמדות לאוסקר כבמאי הטוב ביותר. משחק החיקוי אמנם לחלוטין לא נעשה במסגרת ז׳אנר המד״ב, אך ניתן לראות כיצד הוא מתכתב עם התמות שלו על מפגש האדם עם הטכנולוגיה, השלכותיה וחשיבותה.

תסריטאי הסרט הוא ג׳ון ספייץ, שמגיע הישר מתוך הז׳אנרים הגיקיים, לאחר שכתב את הסיפור לדוקטור סטריינג׳, שגם מגיע אלינו בסוף השנה, ואת התסריט לפרומתאוס. לורנס פישבורן ומייקל שין (הסקס של מאסטרס), שנראה בטריילר בתור ברמן-סייבורג, גם מככבים.

Jennifer Lawrence and Chris Pratt star in Columbia Pictures' PASSENGERS.

נוסעים מגיע לארץ ב-29 בדצמבר.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות