לא מפתיע: נטפליקס חידשה את לוק קייג׳ לעונה שניה

לאחר הצלחת הסדרה השלישית מבית היוצר מארוול-נטפליקס, באופן צפוי שירות הסטרימינג מחדש את לוק קייג' לעונה שניה והכריז על כך ע"י טיזר קצרצר

לוק קייג'

בשירות הסטרימינג האהוב ממשיכים להרחיב את היקום הטלוויזיוני של מארוול, כשהודיעו על חידוש הסדרה לוק קייג' לעונה שניה בטוויטר עם טיזר באורך של 18 שניות. בטיזר נראה כיתוב בניאון שאומר ״עונה שניה – מגיעה בקרוב״, כשנלווה אליו בציוץ עצמו הטקסט "Always forward". העונה הראשונה יצאה בספטמבר האחרון, והתקבלה בביקורות די חיוביות, אך היו גם כאלו עם הסתייגויות.

הסדרה עוקבת אחר לוק קייג׳ בגילומו של מייק קולטר, נמלט שמנסה לבנות את חייו מאפס לאחר שניסוי השאיר אותו עם כוח סופר-אנושי ועור בלתי-חדיר. קולטר ידוע מתפקידו בתור סוחר הסמים הצ׳ארמר והמורכב, למונד בישופ, מסדרת הדרמה הפופולארית ביותר, האישה הטובה. לצידו כיכבו מאהרשלה אלי, הידוע מבית הקלפים ומשחקי הרעב, אריק לאריי הארווי מאמפריית הפשע, ורוזריו דוסון, כאחות קלייר, דמות השזורה בכל סדרות מארוול-נטפליקס.

לוק קייג׳ היא סדרת גיבורי-העל הניו יורקרים השלישית תחת שיתוף הפעולה המצליח של נטפליקס ומארוול, שעקבה אחר דרדוויל וג׳סיקה ג׳ונס, בה דמותו אף הוצגה לראשונה. שתי הסדרות זכו לתשבוחות רבות, בדגש על יכולות השחקנים שכיכבו בהן, ובראשם הנבלים וינסנט ד׳אונופריו כוילסון פיסק, ודייויד טננט (הדוקטור העשירי), כקילגרייב. השלב הבא יגיע עם איירון פיסט, שיצא בנטפליקס ב-17 במרץ הקרוב. לאחר שיוצג סיפורו של איירון פיסט, הרביעייה יפגשו וישתלבו בסדרת ה-Defenders, שתצא מאוחר יותר ב-2017.

חידוש הסדרה לעונה שניה לא אמור להגיע כהפתעה, לאחר שנמסר כי היא היתה הצלחת הרייטינג הגבוהה ביותר של מארוול בנטפליקס השנה, כשהתעלתה על זה של עונתה השניה של דרדוויל, שיצאה במרץ מוקדם השנה. בנוסף, לסדרה הייתה פתיחה חזקה יותר מתופעת הנטפליקס שהפכה להיות הגדולה ביותר של השירות, Stranger Things.

תגובות

במאמר זה

נגישות