סרט לגו 2 נדחה לשנת 2019

ההמשך ללהיט של סרט לגו נדחה בשנה בלי הסבר רשמי, אך ברשת טוענים שהסיבה לכך היא כדי להימנע מתחרות מול מותגים גדולים אחרים שיוצאים באותה תקופה

אם כבר פיתחתם ציפיות לקראת סרט לגו 2, אתם צפויים לאכזבה – אולפני Warner Bros הכריזו היום כי יציאת סרט ההמשך תתעכב בשנה שלמה. לא נמסר הסבר לשינוי הדרסטי בלוחות הזמנים.

במקור, סרט לגו 2 היו אמור להגיע אל אולמות הקולנוע ב-18 במאי, שנת 2018. נכון לכרגע, תאריך היציאה החדש של הסרט עומד על ה-8 בפברואר 2019. במלים אחרות, יווצר הפרש של חמש שנים בין סרט ההמשך לסרט הראשון, שיצא בכלל בשנת 2014.

בוחרים את הקרבות שלהם בקפידה

כאמור, Warner Bros לא סיפקו הסברים לדחיה אבל ברשת יש כבר השערה או שתיים מה באמת עומד מאחורי ההחלטה. אחת ההשערות הן שלאור העובדה שהסרט הבא של הנוקמים, Avengers: Infinity War Part 1, יוצא שבועיים לפני תאריך היציאה הקודם של סרט לגו 2, ב-Warner Bros לא רצו לקחת סיכון שהתחרות העזה בין המותגים תפגע בהכנסות. עוד חיזוק לטענה זו ניתן למצוא בעובדה כי סרט הספין-אוף של האן סולו ממלחמת הכוכבים עתיד להגיע לאקרנים שבוע אחרי.

אמנם סרט לגו 2 עבר אל פברואר 2019, אך גם אז צפויה לו תחרות לא פשוטה – באותו יום בדיוק יוצא גם הסרט השלישי של בובספוג מכנסמרובע, מה שיהפוך את התחרות לאינטנסיבית לא פחות מאחר ושני הסרטים נכנסים לקטגוריה של "סרטים לכל המשפחה". אמנם לא מדובר במותגי ענק כמו הנוקמים ומלחמת הכוכבים, אך הם עדיין יצטרכו להילחם על תשומת הלב של הילדים ועל הארנק של ההורים שלהם.

בכל אופן, אם אתם מאוכזבים מהעיכוב אתם יכולים לפחות להתנחם בכך שסרט לגו באטמן עתיד להגיע לקולנוע כמתוכנן במהלך השנה הבאה.

תגובות

במאמר זה

נגישות