מהרו: הופעות אחרונות של סטנדאפ משחקי הכס

אם עוד לא הספקתם לראות את מופע סטנדאפ משחקי הכס של ינאי בן נח ואלעד גלעדי, זו ההזדמנות האחרונה שלכם לפני שהוא יורד סופית מהבמות

אם רציתם לדעת איך נראה דייט עם ג'ון סנואו או לצחוק על החרדה המוגזמת שלנו מפני ספויילרים של משחקי הכס, זו כנראה ההזדמנות האחרונה שלכם – נשארו רק עוד 5 הופעות של סטנדאפ משחקי הכס לפני שהמופע יורד מהבמה עד להודעה חדשה.

"איפשהו במהלך הדרך, שאלו אותי 'למה אתה עושה סטנדאפ על סדרה כל כך לא מצחיקה?'", סיכם ינאי בן נח, אחד משני היוזמים של המופע, את החוויה כולה. "חשבתי על זה לרגע. התשובה שלי היא שיש המון סטנדאפיסטים שצוחקים על דברים לא מצחיקים. זה בכלל לא פקטור, מבחינתי, אם נושא הוא מצחיק מטבעו או לא. ובכלל, הכי קל לצחוק על משהו שכבר מצחיק. אני עושה סטנדאפ על משחקי הכס (ובכלל, נושאים נישתיים כמו קומיקס ומשחקי וידאו) לא בגלל שזה קל – סטנדאפיסט טוב, מבחינתי, עושה סטנדאפ על מה שהוא אוהב. עולה לבמה ושופך את הלב והפאנצ'ים על תחומי העניין שלו, על השקפת העולם שלו, על היום-יום שלו. ואני? היום-יום שלי עמוק בווסטרוס".

"כשלראשונה דיברנו על הרעיון החלטנו שזה ערב נישתי מדי שלא מצדיק את עצמו", כתב אלעד גלעדי, השותף של בן נח להרמת המופע, בעמוד הפייסבוק שלו. "נתנו לרעיון לנוח כמה חודשים. נזכרנו בו שוב ביום ראשון של שבוע שעבר. הפעם החלטנו להוציא לפועל. האיוונט עלה לפייסבוק ביום ג' 14.6 בסביבות שעה 12:00, פחות מ-24 שעות אחרי זה, נמכרו כל הכרטיסים, פירסמנו הופעה שנייה וזו נמכרה ב-6 שעות, הופעה שלישית בשעתיים וברביעית כבר הפסקתי למדוד זמנים. מיותר לציין שלא ציפינו לסולד אאוט ביום אחד ובטח שלא למכירה בקצב עולה של 3 הופעות נוספות".

חמש ההופעות שנותרו יערכו ב-28.7 בבאר שבע, ב-30.7 בראשון לציון, ב-4.8 בתל אביב, ב-6.8 בחיפה והאחרונה ב-8.8 בירושלים. אלה ההזדמנויות האחרונות שלכם להשיג כרטיס למופע של סטנדאפ משחקי הכס. לא בטוחים האם ללכת? אולי הביקורת שלנו תעזור לכם להחליט.

תגובות

במאמר זה

נגישות