קיק-אס יקבל אתחול קולנועי, אך עם הבדל אחד משמעותי

במאי הסרט של קיק-אס מ-2010, מתיו ווהן, אמר כי מותג הקומיקס עתיד לקבל אתחול קולנועי אבל רמז בעקיפין שנראה דמות ראשית אחרת

בשנת 2010, קצת לפני שז'אנר גיבורי-העל כבש את אולמות הקולנוע ולפני שמישהו התלהב בכלל מכך שדדפול 2 או לוגאן קיבלו דירוג R (למבוגרים או בהשגחתם), יצא הסרט קיק-אס שכבש את המבקרים, הקהל והקופות כאחד. במהלך סוף השבוע הכריז הבמאי של הסרט, מתיו ווהן, כי אמנם לא צפוי לצאת קיק-אס 3 אבל המותג כן יקבל בעתיד אתחול קולנועי.

אמנם אין לנו פרטים על האתחול המדובר, אבל מתיו ווהן כן זרק רמז חשוב שמצביע על הבדל משמעותי אחד בין שתי הגרסאות של המותג:

"אנחנו הולכים לאתחל את קיק-אס והיט-גירל. שימו לב מה מארק מילר עושה עם הקומיקס בשביל רמזים".

אז מה באמת קורה כיום עם הקומיקס של קיק-אס? בחודש נובמבר האחרון הוכרז כי הקומיקס המפורסם של מארק מילר יחזור אל מדפי החנויות, אך עם הבדל אחד מהותי: הדמות הראשית הוחלפה. במקום הנער דייב ליזווסקי מי שיעטה את החליפה תהיה דמות חדשה בשם פיישנס לי, אישה שחורה ואמא חד-הורית לילדים קטנים שמוצאת סיבה משלה לצאת לנקות את הזבל האנושי מהרחובות.

מארק מילר כבר הביע את דעתו לגבי הליהוקים לאתחול המדובר – הוא מעוניין לראות את טסה תומפסון (ת'ור: ראגנארוק) בתפקיד פיישנס לי. הקומיקס החדש החל לצאת בפברואר השנה. עד כה הוא הציג את הדמות של היט-גירל, שגולמה בזמנו על-ידי קלואי מורץ בעודה ילדה, בעלילה נפרדת. לגבי הליהוק של היט-גירל עוד לא נאמר דבר, אבל אם זה תלוי בנו היינו רוצים לראות את בלה רמזי (ליאנה מורמונט, משחקי הכס) או את דפני קין (לורה, לוגאן) לוקחות על עצמן את התפקיד.

תגובות

במאמר זה

נגישות