חואקין פיניקס יגלם את הג׳וקר בסרט שיציג את סיפור המקור של הדמות

את הסרט בכיכובו של חואקין פיניקס יביים טוד פיליפס, הבמאי של "כלבי מלחמה" ואחד הכותבים של "8 מייל" ו"וולברין: המקור" הידוע לשמצה

זה רשמי: לאחר דיונים ממושכים, הוכרז כי השחקן חואקין פיניקס אכן יגלם גרסה חדשה של הג׳וקר בסרט סולו של הנבל האייקוני.

האחים וורנר ודיסי מפיקים את סרט המקור של הג׳וקר, הנמסיס הנצחי של באטמן, שיתחיל צילומים כבר בספטמבר הקרוב בניו יורק. פיניקס כאמור ייגלם את הנבל, לאחר שרק לאחרונה חתם על העסקה עם האולפנים, שמתארים את הסרט כ״מחקר של אדם שהחברה זלזלה בו, שהוא לא רק בחינה של דמות נוקשה, אלא גם מעשיהמתרה נרחבת״.

את הסרט יביים טוד פיליפס, שביים את טרילוגית ההנגאובר (בדרך לעוצרים ב), וקומדיות מוגזמות אחרות כמו רוד טריפ וסטארסקי והאץ׳. סרטו האחרון של פיליפס, כלבי מלחמה בכיכובם של מיילס טלר וג׳ונה היל, הוא אולי זה שהכי מתקרב להסביר למה הוא נבחר לפרוייקט הג׳וקר, אבל לא בטוח שמספיק. פיליפס כתבבמשותף את התסריט עם סקוט סילבר, שכתב את 8 מייל, כתבבמשותף את פייטר של דייוויד או. ראסל (בכיכובו של הבאטמן הקודם, כריסטיאן בייל), ושיכתבבמשותף חלקים מאקסמן המקור: וולברין המושמץ.

הידיעה לא מגיעה כהפתעה, כאמור מאחר ורבות דובר על הסרט המתוכנן, אך עדיין עלולה לבלבל עוד יותר את מצב סרטי דיסי, שגם כך שרוי באפלה. נראה שסרט הסולו בכיכובו של חואקין פיניקס יפעל בנפרד כסרט סטנדאלון, ולא כחלק מהיקום הקולנועי שכבר מכיל ג׳וקר, אותו גילם ג׳ארד לטו ביחידת המתאבדים, בגרסא שזכתה להרבה ביקורות שליליות. במקביל, הג׳וקר של לטו עתיד לקבל סרט סולו משל עצמו.

עלפי ההוליווד ריפורטר, הסרט יהיה בעל אופי של דרמת פשע, יקבל תקציב נמוך בסביבות ה-55 מליון דולר, וצפוי להיות אפל יותר ובעל טון נסיוני. וורנר טרם פרסמו פרטים נוספים לגבי הסרט ותאריך עלייתו לבתי הקולנוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות