היה שלום איירון מן, נא להכיר: IronHeart

הגלגול החדש של מותג איירון מן יחליף לא רק את הדמות הראשית אלא גם את שמו ויקרא מעתה IronHeart. מה הוביל לבחירת השם? התשובות בפנים

למי שלא ידע או שכח, נזכיר כי מארוול החליטה לאתחל לחלוטין את איירון מן ובסיפור החדש המיליונר הנהנתן טוני סטארק יוחלף על ידי נערה אפרו-אמריקאית בשם רירי וויליאמס. אבל עכשיו מתברר כי גם הכינוי של הגיבור יוחלף. אז תשכחו מהשם איירון מן ותתחילו לשנן את הכינוי החדש: IronHeart.

הדיווח פורסם במקור באתר Wired, שמסביר גם כיצד נולד השם IronHeart במסגרת דיון בין כותב הסדרה החדשה, בריאן מייקל בנדיס, לבין ראש מחלקת הקריאטיב של מארוול, ג'ו קוואסאדה. הנה מה שבנדיס סיפר לאתר:

"איירון וומן נראה לנו מיושן מדי ואיירון מיידן הריח כמו סיוט מבחינה משפטית. IronHeart עלה בראשו של ג'ו קוואסאדה אחרי שסיפרתי לו את הסיפור שאני מתכנן עבור רירי. השם אינו מתכתב רק עם ליבת הדמות אלא גם עם המותג כולו. טוני נכנס לחליפה בפעם הראשונה כדי להציל את ליבו. רירי תעשה זאת מסיבות אחרות אך גם הן קשורות ללב. כאשר אנשים יחשפו לסיפור שלה, אתם תבינו עד כמה פשוטה ומבריקה הייתה ההצעה של ג'ו".

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אנחנו לא יודעים כמעט דבר על רירי ועל עלילת הסדרה, אבל הדיווח של Wired מוסיף פרט אחד מעניין: האינטליגנציה המלאכותית של החליפה תהיה מבוססת על האישיות של קודמה בתפקיד, טוני סטארק, ולכן בתמונה הראשונה של רירי שפורסמה רואים ברקע מעין הולוגרמה שלו.

ironheart2

הפרק הראשון של המותג בכיכובה של רירי יצא לאור בעונת הסתיו הקרובה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות