חסר תקדים: "הבלתי אנושיים״ תהיה הסדרה הראשונה שתופץ באיימקס

מארוול מבטלת את סרט הבלתי-אנושיים שהכריזה עליו חגיגית ב-2014, אבל מוצאת דרך חדשנית להביא את המשפחה המלכותית למסך הענק בכל זאת

כבר ב-2014 קווין פייגי, נשיא אולפני מארוול, הכריז על סרט הבלתי אנושיים, שהיה מיועד לצאת ב-2018 ולהיות הסרט ה-20 של היקום הסינמטי שלהם. אחרי הרבה שמועות על דחיות וביטולים ושנתיים, מארוול, באופן כה אופייני לה, יצאו מהתסבוכת עם טוויסט חדשני בעלילה: הבלתי אנושיים תהיה סדרת טלוויזיה שתופק ב-ABC. שני הפרקים הראשונים של הסדרה יוצגו במשך שבועיים באולמות האיימקס ברחבי העולם (נשימה לרווחה), כשזו תהיה הפעם הראשונה בהיסטוריה שסדרת טלוויזיה בלייב אקשן תזכה לכבוד הזה.

שני פרקיה הראשונים של הבלתי אנושיים, שתיקרא באופן רשמי Marvel's the Inhumans, יצולמו רק במצלמות איימקס, ויגיעו לבתי הקולנוע בתחילת ספטמבר 2017. ככל הנראה, שני הפרקים האלו יהיו בגרסאות מצומצמות וישודרו בגרסא מורחבת ב-ABC, כחלק מהסדרה השבועית, במהלך סתיו 2017. יו״ר איימקס, ריץ׳ גלפונד, אמר על הצעד חסר התקדים: ״הסכם המולטי-פלטפורמה הראשונה מסוגה הזו של הפקה, הפצה ושיווק יאחד בין מותג הבידור המיוחד של Marvel-Television, הקהל שאין דומה לו של ABC ודמוגרפיית ה-fanboy העולמית והמותג של IMAX״. גלפונד הוסיף בהקשר של דיסני, שמארוול נמצאת בבעלותה: ״זה גם לוקח את מערכת היחסית מרובת-העשורים שיש לנו עם דיסני לרמה חדשה לחלוטין, יחדיו אנחנו פורצים דרכים חדשות בתעשייה״.

ABC היא ביתה של הסדרה הטלוויזיונית הראשונה שנבעה מה-mcu, סוכני S.H.I.E.L.D, שנמצאת כרגע בעונתה הרביעית. כבר בעונתה השניה, סוכני S.H.I.E.L.D התחילה להציג את המקורות של הבלתי אנושיים, כשלכל בלתי אנושי כוח-על המיוחד לו (כן, בדומה למוטאנטים), וכעת ממשיכה לפתח את קיומם בעולם. הבלתי אנושיים תעקוב אחר הדמויות הבלתי אנושיות האייקוניות ביותר, אליהן קוראי הקומיקס מתייחסים כשמשתמשים בצמד המלים – והן משפחת המלוכה.

משפחת המלוכה הבלתי אנושית נוצרה ב-1965 על-ידי סטן לי וג׳ק קירבי. בין הדמויות המלכותיות הבולטות ניתן למצוא את מנהיגם בלאק בולט, שיכול להחריב ערים באמצעות קולו, ולכן בכל עת נתונה אסור לו להוציא הגה; ואישתו מדוזה החזקה, בעלת השיער העוצמתי והבלתי אנושית הראשונה שהוצגה בהיסטוריה של מארוול. כוכבת נוספת ואהובה של המשפחה היא אחותה של מדוזה, קריסטל, בעלת היכולת של מניפולציה על ארבעת היסודות. ובואו נקווה שנזכה לחזות במסכי האיימקס העצומים גם בלוקג׳או, היצור הענק בעל המראה הבולדוגי ויכולות הטלפורטציה. יש למה לחכות.

תגובות

במאמר זה

נגישות