מייק מינולה הכריז על אתחול של הלבוי, ידורג R כמו דדפול ולוגאן

ככל הנראה לגיירמו דל טורו, במאי הסרטים הקודמים, לא יהיה חלק באתחול של "הלבוי". דיוויד הרבור מ-Stranger Things לוהק לתפקיד הראשי

היוצר של הלבוי, מייק מינולה, הפתיע והכריז לפני כמה שעות דרך חשבון הפייסבוק שלו כי המותג יאותחל בקולנוע. הסרט החדש, בהמשך לטרנד שיצרו לוגאן ודדפול, יהיה מדורג R, כלומר למבוגרים בלבד או בהשגחתם.

מינולה הוסיף בפוסט שלו עוד מספר פרטים מעניינים: הראשון הוא שמי שיביים את הפרוייקט החדש יהיה ניל מרשל (Neil Marshal), שביים את הפרק של משחקי הכס בו ג'ון סנואו ומשמר הלילה הגנו על החומה מפני הפלישה מצפון. הפרט המעניין השני הוא שמי שעתיד לגלם את השד האנטי-גיבור עצמו יהיה דיוויד הרבור (David Harbour), שגילם את צ'יף ג'ים הופר ב-Stranger Things.

זמן קצר לאחר ההכרזה של מינולה בפייסבוק, האתר Hollywood Reporter דיווח כי חברת Millennium נמצאת במשא ומתן עם שני מפיקים פוטנציאלים שיקחו על עצמם את הפרוייקט החדש. אחד מהם הוא לויד לוין, שהפיק את השומרים, מת לחיות 2 ואת הסרט הראשון של הלבוי. בנוסף, בידיעה דווח כי שמו של הסרט החדש ככל הנראה יהיה Hellboy: Rise of the Blood Queen (בתרגום חופשי "הלבוי: עלייתה של מלכת הדם").

בחודש ינואר האחרון ניסה גיירמו דל טורו, הבמאי של שני סרטי הלבוי, לשכנע את מינולה ואת רון פרלמן, שגילם בזמנו את הדמות, להצטרף אליו לסרט שלישי. לאחר כחודש של שיחות, חשף גיירמו דל טורו כי המגעים בין הצדדים לא נשאו פרי ושאפסו הסיכויים לסרט נוסף. לכן, ההכרזה של מינולה בוודאי הפתיעה רבים מאיתנו. ככל הידוע לנו, לגיירמו דל טורו אין חלק באתחול של הלבוי.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה חסר לנו מידע חשוב נוסף כמו מי עוד ילוהק לאתחול או מתי הוא צפוי להגיע לקולנוע, אבל מינולה הבטיח כי ידיעות נוספות בנוגע לסרט החדש יפורסמו בקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות