נחשפו פרטים חדשים על האן סולו ועתיד הסדרה

נשיאת לוקאספילם חושפת במה האן סולו יהיה שונה מסרטי מלחמת הכוכבים הקודמים ומה התכניות שלה לעתיד הסדרה אחרי הטרילוגיה הנוכחית

אמנם רוג אחת נמצא ממש מעבר לפינה, אבל זה לא מונע מדיסני ולוקאספילם לדבר ולחשוף פרטים חדשים על סרט הספין-אוף הבא של מלחמת הכוכבים, שיעסוק בדמותו של המבריח האן סולו בצעירותו.

בראיון לאתר Variety, קטלין קנדי (Kathleen Kennedy), נשיאת לוקאספילם, חשפה אינפורמציה חדשה על הסרט המדובר לפיה האופי שלו יהיה שונה באופן מהותי ממה שהתרגלנו לצפות מסדרת הסרטים הזו עד כה. לפי קנדי, אם הסרטים הקודמים היו סרטי מלחמה, הספין-אוף של האן סולו ילך בכלל לכיוון של מערבון. עוד פיסת מידע שימושית היא שמבחינה כרונולוגית, העלילה תתרחש במקביל לזו של רוג אחת, כלומר תקופה קצרה לפני תקווה חדשה.

בראיון אחר שהעניקה קנדי לאתר Weekly Entertainment היא דיברה על עתיד סדרת סרטי מלחמת הכוכבים אחרי שהטרילוגיה הנוכחית תיגמר. לדבריה, בלוקאספילם אוהבים מאוד את הרעיון של סרטי ספין-אוף ויכול להיות שהם ידבקו בו במקום ליצור טרילוגיה חדשה כל פעם. להזכירכם, דיסני ולוקאספילם התחייבו להוציא סרט חדש של מלחמת הכוכבים כל שנה

את האן סולו הצעיר יגלם אלדן ארנריך (Alden Ehrenreich). לאחרונה נודע גם כי אמיליה קלארק, השחקנית שמגלמת את דנריס טרגריאן בסדרת משחקי הכס, לוהקה לסרט לתפקיד שבנקודה זו עוד אינו ידוע לנו. נקווה שהופעה שלה תהיה יותר מוצלחת מזו שהייתה לה בשליחות קטלנית: ג'נסיס.

האן סולו מתוכנן להגיע אל אולמות הקולנוע ב-25 במאי, 2018. המכורים של מלחמת הכוכבים יקבלו את המנה השנתית שלהם עם הקרנת הבכורה של רוג אחת ב-16 בדצמבר.

תגובות

במאמר זה

נגישות