כנס GameIS השנתי למפתחי משחקים יתקיים ב-27 ביולי

הכנס השנתי יארח מספר אורחים מעניינים מעבר לים, כמו כן יכלול שתי תערוכות ויאפשר לקהל המבקרים להתנסות במשחקים חדשים שפותחו בישראל

אם אתם מפתחי משחקים או שואפים להיות כאלה, כדאי לכם להכיר את עמותת GameIS ואת כנס המפתחים השנתי שלה, שיערך השבוע ב-27 ביולי.

הכנס, שיערך במוזיאון ארץ ישראל שבתל אביב, השנה הכנס יכלול הרצאות של אישים מתעשיית פיתוח המשחקים מעבר לים. בין המרצים תוכלו למצוא את פלאביו רודריגו מחברת יוביסופט, שידבר על התחום המתפתח של מציאות מדומה; וג'וש ניילר מחברת יוניטי, החברה שפיתחה את מנוע התוכנה עליו פועל משחק המובייל הפופולרי שמחרפן את העולם בשבועות האחרונים, פוקימון גו.

כמובן שהכנס כולל לא רק הרצאות. המבקרים יוכלו להתנסות במשחקים תוצרת כחול לבן כדי לחוש קצת היכן התעשייה המקומית עומדת כרגע. בנוסף, הכנס יארח שתי תערוכות – הראשונה היא תערוכת משחקי מחשב נוסטלגיים בשיתוף מוזיאון משחקי המחשב ע"ש רון ורדי, והשניה היא תערוכת אומנות של ציורים גרפים ממשחקים ישראלים שנמצאים בתהליך פיתוח.

עמותת GameIS הוקמה בשנת 2008 במטרה לפעול לקידום התעשייה המקומית ולהוות ארגון גג לתעשיית מפתחי המשחקים בישראל. מנתוני העמותה שנאספו לקראת הכנס נמצא כי כיום פועלות בארץ כ-200 חברות משחקים שונות שמעסיקות כ-4,500 איש.

מחיר כרטיס לכנס עומד על 300 שקל לראש, אלא אם אתם חברי עמותה או סטודנטים ואז תזכו להנחות של עשרות אחוזים. שימו לב כי כל ההרצאות יתנהלו באנגלית. לפרטים נוספים על הכנס אתם מוזמנים להציץ בעמוד הפייסבוק של האירוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות