האם מכסחות השדים 2 כבר נמצא בתכנון?

לאור ההכנסות הנאות וממוצע הציונים החיובי בביקורות, יש כבר קולות שאומרים כי סרט המשך של מכסחות השדים הוא לא יותר מעניין של זמן

מכסחות השדים, האתחול הנשי של מכסחי השדים הקלאסי מ-1984, אמנם רק הגיע אל אולמות הקולנוע אבל כבר יש קולות שאומרים כי הכרזה רשמית על סרט המשך הוא רק עניין של זמן.

אחד מאותם קולות שכבר מדברים על סרט המשך הוא רורי ברואר (Rory Bruer), נשיא המחלקה להפצת סרטים בתפוצה בינלאומית של Sony Pictures.

"העולם של מכסחות השדים הוא עולם חי ומתפקד היטב. אני מצפה שמכסחות השדים יהפוך למותג חשוב", אמר רורי ברואר בראיון לאתר The Wrap כאשר נשאל לגבי האפשרות להפקת סרט המשך. "אמנם שום דבר עוד לא הוכרז באופן רשמי, אבל לדעתי אין ספק שזה יקרה". רורי ברואר לא סיפק שום פרטים נוספים על אותו סרט המשך פוטנציאלי.

מכסחות השדים החל את הקרנותיו ברחבי ארצות הברית ומבספר מדינות נוספות בסוף השבוע האחרון, בו הסרט נהנה מרווחים של 65.1 מיליון דולר. אמנם הנתון הזה אינו שובר שום שיא, אבל הוא עדיין נחשב מכובד.

בנוסף, על אף שישנם מספר מבקרים שמחשיבים את מכסחות השדים כאסון קולנועי, באופן מפתיע רוב הביקורות על הסרט נוטות להיות חיוביות. נכון לרגע כתיבת שורות אלה ממוצע הציונים שלו ב-Rotten Tomatoes עומד על 73 אחוז וב-MetaCritic על 60.

מכסחות השדים יגיע לאולמות הקולנוע בארץ ביום חמישי הבא, ה-21 בחודש. האם ראוי להפיק לו המשך? תראו את הסרט וספרו לנו בתגובות למטה או בעמוד הפייסבוק שלנו.

תגובות

במאמר זה

נגישות