יוביסופט: Far Cry 5 יכלול מערכת של מיקרו-תשלומים להתקדמות מהירה

ככל הנראה חברת יוביסופט תעתיק את מודל המיקרו-תשלומים שהטמיעה במשחק אחר שלה, Assassin's Creed Origins, כדי לחסוך זמן למי שאינו רוצה או יכול להשקיע בו שעות רבות

גיימרים רבים מצפים מאוד ליציאת המשחק Far Cry 5 לחנויות, אבל הידיעה הבאה עלולה לגרום להם לנוח בחוסר נוחות על הכסא – מדברי חברת יוביסופט שפורסמו באתר גיימספוט עולה כי המשחק יגיע עם מערכת מיקרו-תשלומים שתאפשר התקדמות מהירה יותר עבור מי שמוכן לפתוח את הארנק.

דן איי (Dan Hay), מפיק בפועל של יוביסופט, אמר כי מצד אחד Far Cry 5 לא ינעל תכנים מאחורי חומת תשלום וש”הגדרנו שהמשחק יהיה נדיב”, אך מצד שני מי שירצו להתקדם מהר יותר במשחק יוכלו לעשות זאת באמצעות תשלום נוסף.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד לא ברור על מה ניתן יהיה לשלם. בכל אופן, אפשר לנסות לשער מה צפוי על פי מערכת המיקרו-תשלומים של משחק אחר מבית יוביסופט, Assassin’s Creed Origins. המשחק מציע מה שנקרא “חבילות לחיסכון בזמן” (Time Saver Packs) שכוללות חפצים וכסף להתקדמות מהירה יותר. בגדול, כל דבר שניתן לשלם עליו אפשר להשיג גם באמצעות חרישה של שעות רבות על המשחק. סביר להניח כי Far Cry 5 יציע מודל דומה, אבל נהיה חכמים יותר רק כאשר הוא יגיע לחנויות.

מערכת המיקרו-תשלומים של Far Cry 5 תהיה זמינה גם במצבי משחק מרובי משתתפים, אך הגיימרים יכולים לנשום לרווחה – במקרה זה, התוספות בתשלום יהיו של חפצים ושדרוגים קוסמטיים בלבד ללא השפעה ממשית על הגיימפליי.

Far Cry 5 ינחת על מדפי חנויות המשחקים ב-27 במרץ ל-PS4, למחשב ול-Xbox One.

תגובות

במאמר זה

נגישות