חדשות דדפול 2: זאזי ביטז תגלם את דומינו

הפקת הסרט הבא של דדפול ליהקה את השחקנית שתגלם את דומינו, שכירת חרב עם כוחות מוטאנטיים

השחקנית זאזי ביטז תגלם את דומינו בסרט ההמשך של דדפול, כך ריאן ריינולדס, דדפול בכבודו ובעצמו, צייץ בחמישי האחרון בטוויטר שלו, עם כתובית ״אפקט הדומינו״:

דומינו היא נינה ת׳ורמן, צלפית מיומנת ומוטאנטית האוחזת בכוחות לשינויי הסתברויות לטובתה, הפועלת כשכירת חרב, אך כמובן גם מתפקדת בצד של הטובים (הבעייתיים) בקבוצת האקס-פורס. כמו רבים וטובים, היא תוצר של נסיון הממשלה ליצור את הנשק האולטימטיבי. דומינו נוצרה בתחילת שנות ה-90 על-ידי רוב לייפלד ופביאן ניסיאיזה, שיצרו יחד גם את דדפול באותה תקופה. הצטרפותה של הדמות לדדפול 2 לא צריכה להגיע כשוק, לאחר שכבר ידוע כי המוטאנט הפופולארי קייבל ישחק תפקיד מרכזי בסרט ההמשך (הוכרז בסצנת הפוסט-קרדיטס של דדפול, שהיתה מחווה לשמתי ברז למורה). לאורך השנים, מערכת היחסים המשמעותית ביותר של דומינו התנהלה עם קייבל, כשותפים ונאהבים. טרם נמסרה הודעה לגבי ליהוקו של קייבל.

ביטז עלתה לתודעה בשנה שעברה, בעקבות הופעתה כוונסה האהובה באטלנטה, סדרתו זוכת הפרסים של דונאלד גלובר – בעצמו בקרוב סימבה בעיבוד הלייב-אקשן של מלך האריות, ולאנדו קלריסיאן הצעיר בסרט המקורות של האן סולו. ביטז בנוסף הופיעה ב-Easy, אנתולגיית הדרמה-הקומית של נטפליקס. ההפקה בחנה שחקניות ממוצא לטיני ושחור לגלם את דומינו, עד שבחרה בביטז. ביטז, שנולדה בגרמניה, גדלה במקביל בברלין ובוושינגטון הייטס בניו יורק, אביה גרמני ואמה אפרו-אמריקאית.

דדפול הראשון בויים על-ידי טים מילר, שהיה לפני כן אמן אפקטים ויזואליים. הסרט כאמור זכה להצלחה מאסיבית, ושבר את שיאי ההכנסות לסרט המדורג R, עם למעלה מ-780 מליון דולר, על תקציב של פחות מ-60 מליון. את דדפול 2 יביים דווקא איש הפעלולים, דייוויד ליץ׳, שהיה חצי מהצמד שביים את מותחן האקשן, ג׳ון וויק מ-2014.

נסיים עם ציוץ נוסף מריינולדס:

תגובות

במאמר זה

נגישות