בשבוע הבא: יריד הקומיקס 2016 בדיזנגוף סנטר

במסגרת יריד הקומיקס 2016 תוכלו ללמוד על נושאים שונים בסדנאות, להיות הראשונים שצופים בתערוכת זבנג של אורי פינק או אולי לצאת עם שלל משוק הקומיקס

אם אתם חובבי קומיקס או הורים שמחפשים דרך להנחיל לזאטוטים שלכם את אהבת המדיום הנפלא הזה, האירוע הבא עשוי בהחלט לעניין אתכם: ביום רביעי הבא יחל יריד הקומיקס 2016 בדיזנגוף סנטר למשך שלושה ימים בשיתוף עם חנות הקומיקס קומיקאזה.

במסגרת היריד יתקיימו כמה סדנאות מעניינות, ביניהן סדנא על טעויות של מתחילים בהנחיית תומי זנשטיין, ציור דמויות למתחילים בהנחיית ערן אביאני, שיעור של מירון לביא שיסביר מה הופך ציור לחמוד וסדנא של גיא לנמן שתדריך את משתתפיה כיצד לצייר דמות בסגנון מנגה. פתאום החלום להיות מאסאשי קישימוטו הישראלי לא נראה כל כך מנותק מהמציאות.

בנוסף, ביום שישי יתארחו ביריד היוצרים ולדיק סנדלר ופרנק אוזן, שיאיירו מגוון של דמויות בהתאם לבקשת הקהל. כמו כן, היריד ישמש במה להופעת הבכורה של תערוכת זבנג, הקומיקס הותיק והמפורסם לנוער של אורי פינק.

אם סדנאות ותערוכות אינן מדברות אל ליבכם, אולי תמצאו עניין בשוק הקומיקס שיתקיים ביריד. במסגרת השוק תוכלו לקנות חוברות יד שניה או להחליף חוברות ישנות שלכם בחוברות אחרות.

היריד יערך על גשר העגבניה בבניין A, קומה שניה, ויהיה פתוח לקהל הרחב ללא תשלום. הוא יהיה פעיל בימי רביעי וחמישי בשעות 14:00-20:00 וביום שישי בין השעות 10:00-15:00.

לפרטים נוספים כמו רשימת הסדנאות שיתקיימו ולוח הפעילויות המלא של שלושת ימי יריד הקומיקס 2016 אתם מוזמנים לבדוק את עמוד הפייסבוק של האירוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות