דדפול 2: ג׳וש ברולין יגלם את קייבל

ג'וש ברולין השאיר אבק מאחוריו למייקל שאנון ודיוויד הרבור, שניגשו גם הם לאודישנים עבור התפקיד. חתם על חוזה לארבעה סרטים בהם יגלם את קייבל

ג׳וש ברולין, הידוע כלא אחר מת׳אנוס, נבל-העל של הנוקמים, נבחר לגלם את התפקיד הנחשק ויגלם בדדפול 2 את קייבל. ברולין ישחק לצידו של ריאן ריינולדס, שכמובן חוזר לתפקידו האייקוני כדדפול. את הסיקוול, שירחיב את סיפורו של דדפול כך שיכלול דמויות רלוונטיות נוספות מהיקום האקס-מני, יביים איש הפעלולים, דייוויד ליץ׳, ומסתמן כי ההפקה תתחיל כבר ביוני.

ההוליווד ריפורטר מדווח כי ההפקה חיפשה את השחקן המושלם לתפקיד במשך חודשים רבים, כשהשחקנים שכמעט הגיעו לקו הסיום היו מייקל שאנון, המוכר בין היתר כזוד מאיש הפלדה, ודיוויד הרבור מהלהיט הנטפליקסי Stranger Things. שמועות נוספות דיברו על שיחות עם בראד פיט וראסל קרואו.

בסופו של דבר, ברולין הגיע כמתמודד מפתיע וזכה בתפקיד, כשחתם על עסקה של ארבעה סרטים. ההכרזה הזאת מגיעה חודש לאחר שההפקה הכריזה על ליהוק לדומינו, המוטאנטית שכירת-החרב שתגולם על-ידי זאזי ביטז, כוכבת אטלנטה. לקייבל ודומינו מערכת יחסים רומנטית ומקצועית מורכבת של שנים רבות בסיפורי הקומיקס.

בקומיקס קייבל הוא נייתן סאמרס, שנוצר על-ידי כריס קלרמונט, והוא בנו של סקוט סאמרס AKA סייקלופס, והשיבוט הגנטי של ג׳ין גריי, מדלין פריור. קייבל נשלח כתינוק לעתיד, שם הוא הופך ללוחם, ואז חוזר להווה כשהוא כבר מבוגר. בהמשך הוא מתחבר לדדפול, שהוא ההיפך המושלם שלו, והשניים פועלים רבות יחדיו.

ברולין, בנו של השחקן ג׳יימס ברולין, החל את קריירת המשחק שלו כשהיה בן נוער צעיר וכיכב בקלאסיקת ההרפתקאות לילדים, הגוניס. מאז הקריירה שלו ידעה עליות ומורדות, כשאת הקאמבק הגדול שלו הוא חייב לאחים כהן, שליהקו אותו לארץ קשוחה, מרובה השבחים. מאז ברולין הספיק בין היתר לגלם את הנשיא האמריקאי ג׳ורג׳ וו. בוש ב-.W, להיות מועמד לאוסקר על תפקיד המשנה שלו במילק, להמשיך לפעול עם הכהנים ביצירותיהם אומץ אמיתי ויחי הקיסר!, וכמובן לגלם את ת׳אנוס ביקום הסינמטי של מארוול, שאנחנו עוד מצפים לשמוע ממנו רבות בסרטי הנוקמים הבאים. 

תגובות

במאמר זה

נגישות