סרט הסולו של באטגירל ממשיך קדימה בלי ג׳וס ווידון

ג'וס ווידון החליט לפני חודשיים לנטוש את סרט הסולו של באטגירל, אבל די.סי לא בזבזו זמן ומצאו לו מחליף. או יותר נכון - מחליפה

batgirl arkham knight

פחות מחודשיים לאחר שהוכרז כי ג׳וס ווידון לא ימשיך לפתח את סרט הסולו המיועד לגיבורת-העל באטגירל, דיסי כבר מכריזים על ממשיכת דרכו, לפחות במסגרת התסריט. האחים וורנר ממשיכים קדימה עם התסריטאית כריסטינה הודסון, שכתבה את סרט הספין-אוף באמבלבי, שירחיב את הפרנצ׳ייז הקולנועי של רובוטריקים. 

באטגירל יתמקד בברברה גורדון, בתו של מפכ״ל משטרת גות׳האם, ג׳ים גורדון, שכעת מגולם ביקום הקולנועי של דיסי בידי ג׳יי קיי סימונס האהוב. דמותה של ברברה הוצגה לראשונה ב-1967 כגלגול השני והמבוסס ביותר של באטגירל, לאחר בטי קיין.

הודסון כתבה את המותחן הפסיכולוגי Shut In ואת בלתי נשכחת, אחד הסרטים המושמצים ביותר של 2017 עם קתרין הייגל ורוזריו דוסון, כמו גם מספר תסריטים שמצאו את דרכם ברשימה השחורה של הוליווד (רשימת התסריטים הנחשבים שטרם מצאו בית הפקה).

ווידון, שהביא לעולם את באפי קולטת הערפדים ואת הסרט הראשון שאיחד את הנוקמים, התחיל את דרכו בפרוייקט של באטגירל עוד במרץ 2017, אותו הוא נועד לכתוב ולבייםבמקביל כידוע, זאק סניידר עזב את הסרט הראשון של ליגת הצדק, דיסי הכניסו במקומו את ווידון לעניינים, ווידון ערך אינספור שינויי תסריט וטון, והתוצאה שבה האחים וורנר הפסידו מליונים על הסרט היא כבר היסטוריה. אבל זה לא עצר את דיסי מלהמשיך לנסות לירות לכל הכיוונים.

לא ברור מה באמת גרם לווידון לנטוש את הספינה של באטגירל, וכמה הבלאגן סביב ליגת הצדק היה קשור בכך, אבל לטענתו, הוא פשוט לא מצא סיפור לספר. זה מה שהיה לו להגיד על עזיבתו בצורה הרשמית (ועם הרשומות של ווידון בנוגע להתנהלות מול אולפנים שהפסיק לעבוד איתם, זה רק עניין של זמן עד שהוא יחשוף פרטים אחרים, אם הם קיימים): ״באטגירל זה כזה פרוייקט מלהיב, ו-וורנר/דיסי כאלו שותפים משתפי פעולה ותמכים, שזה לקח לי חודשים להבין שלא באמת היה לי סיפור […] יש מילה סקסית ל״נכשלתי״?״.

תגובות

במאמר זה

נגישות