מלך האריות: ג׳ון אוליבר ידבב את זאזו בגרסה המחודשת

גו'ן אוליבר יצטרף אל הקאסט הקיים שכולל גם את דונאלד גלובר בתפקיד סימבה, ובילי אייכנר וסת' רוגן שידבבו את הצמד טימון ופומבה

ג׳ון אוליבר הצטרף לקאסט של העיבוד הלייבאקשן למלך האריות שמיועד לצאת ב-19 ביולי 2019. אוליבר ייתן את קולו לזאזו. עוד בקאסט הווקאלי נמצאים דונאלד גלובר (ספיידרמן: השיבה הביתה, הפריקוול של האן סולו) שידובב את סימבה, ובילי אייכנר (מחלקת גנים ונוף, Billy on the Street) וסת׳ רוגן שייגלמו את טימון ופומבה בהתאם. ג׳יימס ארל ג׳ונס (דארת׳ ויידר) חוזר לגלם את מופאסה, לאחר שדיבב אותו גם בקלאסיקה המצויירת המקורית מ-1996.

זאזו כזכור הוא הציפור החכם, יועצו הפוליטי ויד ימינו הנאמן של מופאסה, שבמקור (no pun intended) דובב עלידי רואן אטקינסון (מיסטר בין). זאזו גם זכה לקחת חלק באחד מהשירים האייקוניים ביותר של מלך האריות, I Just Can't Wait to Be King, בו הוא מנסה לחנך את סימבה הצעיר והיהיר.

ג'ון אוליבר הקומיקאי ידוע כיום בעיקר כמנחה התכנית הפוליטית Last Week Tonight with John Oliver, לאחר שהתפרסם בדיילי שואו עם ג׳ון סטיוארט. זו לא תהיה עבודת הקול הראשונה שלו, לאחר שדובב את הדרדס גנדרני בסרטי הדרדסים של סוני מ-2011 ו-2013.

את הריבוט יביים כשרון-העל ג׳ון פאברו, שביים את איירון מן 1 ו-2. פאברו כבר הפך לבמאיהבית של דיסני לאחר שביים את ריבוט הלייבאקשן לספר הג׳ונגל שגרף קרוב למליארד דולר, ושימש כמפיק לסרטי הנוקמים, כולל את מלחמת האינסוף שצפוי להגיע ב-2018, והסרט שיעקוב אחריו (טרם פורסם שמו הרשמי) ויצא ב-2019. פאברו גם יפיק את עיבודו למלך האריות יחד עם ג׳פרי סילבר, שלצד שורה ארוכה של סרטים, הפיק את ריבוט הלייב אקשן ליפה והחיה, שזכה להצלחה מאסיבית מוקדם יותר השנה, כשגרף למעלה מ-1.2 מליארד דולר.

על התסריט מופקד ג׳ף נתנסון שכתב את תפוס אותי אם תוכל וטרמינל של סטיבן ספילברג, ומהצד השני את שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר. נקווה שתסריטו למלך האריות יהיה דומה יותר לראשונים, ופחות לאחרון. בנתיים נעקוב אחר ליהוקים נוספים בשלל הריבוטים של דיסני, כשהחיפושים אחר המולאן, האלאדין והג׳סמין עדיין בשיאם.

תגובות

במאמר זה

נגישות