שמועה: רוברט זמקיס במגעים לביים את סרט הסולו של הפלאש

האיש שעומד מאחורי טרילוגיית בחזרה לעתיד, פורסט גאמפ ועוד עשוי לקחת את המושכות על פרוייקט הסרט של הפלאש אחרי ששני הבמאים הקודמים נטשו אותו

רוברט זמקיס נמצא בשיחות עם האחים וורנר לגבי בימוי הפלאש בכיכובו של עזרא מילר, זאת על-פי שמועות אחרונות ברחבי האינטרנט, שהתחילו ב-Screen Junkiesהפלאש אמור להגיע למסך הגדול כחלק מהתרחבות היקום הקולנועי של דיסי, ונתקל בינתיים בלא פחות בעיות הפקתיות מהסרטים המקבילים שלו. זמקיס עומד מאחורי אינספור קלאסיקות קולנועיות ממגוון ז׳אנרים, בינהן טרילוגיית בחזרה לעתיד, פורסט גאמפ וקונטקט, ויכול לתפקד כשם הקולנועי שהקהל סומך עליו ושדיסי בדיוק זקוקים לו.

השמועה כאמור מגיעה לאחר פרישות של שני במאים זה אחר זה מהפרוייקט. הראשון היה הסופר-תסריטאי סת׳ גראהיים-סמית׳, שכתב את הספר שהפך לסרט גאווה ודעה קדומה וזומבים, כתב את התסריט לסרט לגו באטמן, ואף הפיק את העיבוד המחודש לזה של סטיבן קינג, שמגיע בהמשך השנה. השני לנטוש את הספינה היה ריק פאמוייוואה, שכתב וביים את הסרט המוערך Dope מ-2015, וליהוקו כבמאי הפלאש לווה בשבחים רבים, כשהיה נראה שהסרט יתפוס כיוון מעניין וחיובי. ההוליווד ריפורטר דיווח כי פאמוייוואה עזב בעקבות חילוקי דעות אומנותיים עם האחים וורנר, ועזיבתו גרמה לדחייה של הפרוייקט כולו. תסריטאי הסרט הוחלפו גם הם, כשהתסריטאי האחרון שחתם בפרוייקט הוא ג׳ובי הארולד, תסריטאי קינג ארתור, שהאחים וורנר הוציאו השנה. נאמר כי הארולד שכתב את התסריט לחלוטין.

כזכור, על אף ההצלחה הכלכלית שלו, גם יחידת המתאבדים בכיכובם של וויל סמית׳ ומרגו רובי נחשב להפקה מסורבלת, ואחריו סרט הסולו של באטמן בכיכובו של בן אפלק נתקל באינספור קשיים עד שמצא את הבמאי שלו. זה עוד לפני שמזכירים את שלל הביקורות השליליות שהפרוייקטים של דיסי מקבלים ברחבי העולם, והתחושה הכללית שחסר ניהול מגובש ומסודר, כדי ליצור יקום מקביל לזה של מארוול, כמו שהם שואפים. וונדר וומן בכיכובה של גל גדות ותחת הבימוי של פאטי ג׳נקינס תגיע לאקרנים ביוני הקרוב, ולאחריה ליגת הצדק תתאסף לראשונה במסך הגדול, ובתקווה צמד הסרטים המצופים ישפרו את מצבם של דיסי בקרב הערכת הקהל הרחב.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות