סקווירל גירל מקבלת ליהוק רשמי עבור "הלוחמים החדשים" של מארוול

מילאנה ויינטרוב תגלם את סקווירל גירל בסדרת הקומדיה הראשונה של מארוול, הלוחמים החדשים. עוד שמות מעניינים בקאסט: דרק ת׳לר מהסיטקום בייבי דאדי

מוקדם יותר השנה, ערוץ Freeform הכריז על סדרת לייב אקשן קומית חדשה המתכוננן עבור הלוחמים החדשים של מארוול. עוד הוכרז לשמחת המעריצים כי אחת מגיבורותהעל הייחודיות בשטח, סקווירל גירל, תככב בקומדיה שמיועדת לצאת בחורף 2018. לאחרונה ההוליווד ריפורטר הכריז על הליהוק המצופה: מילאנה ויינטרוב תהיה זו שתגלם את גיבורתהעל המכרסמת.

לצידה של ויינטרוב יככב דרק ת׳לר (שבאופן חשוד דומה לכריס פראט/סטאר לורד) מבייבי דאדי, הסיטקום המצליח של Freeform. הצמד ייככבו במה שייחשב כסדרה הכתובה הקומית הראשונה של מארוול, ויובילו קאסט אנסמבל ב-10 פרקים, בהם הגיבורים בעלי הכוחות ילמדו להתמודד עם נבלים רעים כמו גם עם דייטים גרועים. עוד בקאסט ינסו לפרוץ את דרכם: ג׳רמי טרדי כנייט טראשר, קאלום וורת׳י כספידבול, מת׳יו מוי כמיקרוב וקייט קומר כדברי.

ויינטרוב היהודיה בת ה-30 נולדה באוזבקיסטן, והגיעה לאמריקה עם הוריה כשהיתה בת שלוש בלבד בעקבות רדיפות על רקע דתי. במשך 20 שנה ווינטרוב שיחקה בתפקידים קטנים בסדרות טלוויזיה, עד שקיבלה תפקיד חוזר כסלואון סאנדברג בלהיט הדרמה הטלוויזיוני, החיים עצמם. סקווירל גירל ללא ספק יהיה תפקיד הפריצה שלה.

קווין בייגל, השואוראנר של הסדרה ומעריץ מושבע של סקווירל גירל אמר: ״אני נרגש מעבר למה שניתן להאמין בו לעבוד עם קבוצת השחקנים המופלאה הזו. הם מצחיקים, כנים, נלהבים, מקסימים ומגלמים באופן מושלם את הדמויות האלו. יהיה כיף אדיר וכבוד ליצור את הסדרה הזו איתם״

ג׳ף לואב, ראש מחלקת הטלוויזיה של מארוול שנמנה בין מפיקי הלוחמים החדשים, הוסיף: ״אנחנו כל כך ברי מזל שאספנו קאסט כזה מגוון ומוכשר בצורה יוצאת דופן. אנחנו לא יכולים לחכות שהמעריצים כבר יראו מה אנחנו מכינים להם, כשנחשוף את הדמויות האייקוניות האלו לעולם!״.

תגובות

במאמר זה

נגישות