מילי בובי בראון מ-Stranger Things קיבלה תפקיד קולנועי גדול ראשון

השחקנית הצעירה, שמככבת בסדרה המצליחה של נטפליקס שתחזור בקרוב למסך, תשחק תפקיד בסרט הבא של גודזילה שעתיד לצאת אל אולמות הקולנוע בשנת 2019

יקירת האינטרנט החדשה (יחסית), מילי בובי בראון, זכתה בתפקידה הקולנועי הגדול הראשון שלה: בראון תשתתף בסיקוול לגודזילה של אולפני לג׳נדרי מ-2014, שייקרא גודזילה: מלך המפלצות.

מילי בובי בראון בת ה-12 קיבלה בקיץ של שנה שעברה תשומת לב בינלאומית, כשגילמה את Eleven בסדרת הלהיט של נטפליקס, Stranger Things. הסדרה, שמשלבת בין ז׳אנרי מד״ב, אימה, דרמה והרפתקאות, עם אינספור מוטיבים וקריצות לסרטי שנות ה-80, זכתה לקהל מעריצים גדול ומעמד אינטרנטי של קאלט, מיד כמעט עם יציאתה, כשפרצופה של בראון כ-El, הטלקנזית האמיצה, הוביל את המותג החדש. בראון, לצד שאר ילדי הסדרה, כיכבו מאז בכל טקס פרסים אפשרי, החל בנאמברים מוסיקליים ועד סרטוני ראפ משעשעים, לשמחת הקהל. עונתה השניה של הסדרה תצא במהלך השנה, עם תשעה פרקים חדשים ועם חזרתה של מילי בובי בראון.

גודזילה מ-2014 אמנם לא התקבל היטב, אך זכה למחמאות על הויזואליות העשירה שלו. גארת׳ אדוארדס עמד מאחורי הבימוי, והשנה יצא עם רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים, שניתץ את הקופות הבינלאומיות, ועזר לדיסני לשבור שיאי הכנסות היסטוריים. בסרט כיכבו כזוג נשוי אליזבת אולסן ואהרון טיילור-ג׳ונסון, ששנה לאחר מכן גילמו את התאומים וונדה ופייטרו מקסימוף בנוקמים: עידן אולטרון.

הריבוט של לג׳נדרי למפלצת הענק האהובה כאמור עתיד לקבל שני סיקוולים שירחיבו את היקום של גודזילה ליקום סינמטי משותף: הראשון הוא גודזילה: מלך המפלצות, שעתיד להגיע לבתי הקולנוע ב-22 במרץ, 2019 ויציג מפלצות קולנועיות עתיקות נוספות, והשני מיועד ל-2020, בו גודזילה תלחם בלא אחר מקינג קונג. כהכנה לקרוסאובר המצופה, במרץ הקרוב לג׳נדרי יוציאו את הריבוט לסיפורו של קונג, קונג: אי הגולגולת, בכיכובם של טום הידלסטון וברי לארסון, הלוא הם לוקי וקפטן מארוול (כל כוכבי היקום של גודזילה וקונג בסוף מגלמים תפקיד ב-MCU?).

את גודזילה: מלך המפלצות יביים מייקל דוהרטי, שידוע מעבודותיו המשותפות עם בריאן סינגר ודן האריס. דוהרטי שימש בצוות תסריטאי אקס-מן 2, וכבמאי סרט האימה הקאלטי Trick 'r Treat.

תגובות

במאמר זה

נגישות