יוצרי משחקי הכס יכתבו ויפיקו סרטי מלחמת הכוכבים חדשים

סדרת הסרטים החדשה של דיוויד בניוף ודי בי ווייס במותג של סטאר וורס תהיה חלק מטרילוגיה נפרדת לחלוטין מזו שעוסקת במשפחת סקייווקר

מוקדם יותר השבוע (ג׳), לוקאספילם הכריזו כי דיוויד בניוף ודי.בי. ווייס, יוצרי תופעת הפנטזיה הטלוויזיונית העונה לשם משחקי הכס, יכתבו ויפיקו סדרה חדשה של סרטי מלחמת הכוכבים. הסרטים של בניוף-ווייס יהיו מופרדים מהטרילוגיה המרכזית הנוכחית שממשיכה את סאגת הסקייווקרים, כמו גם מהטרילוגיה של ראיין ג׳ונסון, שהוכרזה עוד לפני צאת אחרוני הג׳דיי, אותו ג׳ונסון ביים וכתב.

קתלין קנדי, נשיאת לוקאספילם, אמרה על הצמד: ״דייוויד ודן הם ממספרי-הסיפורים הטובים ביותר שעובדים כיום, הפיקוד שלהם על דמויות מורכבות, עומק סיפור ועושר מיתולוגי יפרוץ קרקע חדשה, וידחוף את מלחמת הכוכבים באומץ לכיוונים שאני מוצאת כמלהיבים ביותר״. בניוף-ווייס מצידם אמרו בהצהרה משותפת: ״במהלך הקיץ של 1977, נסענו לגלקסיה רחוקה מאוד, ומאז אנחנו ממשיכים לחלום עליה. אנחנו מכבדים את ההזדמנות, מעט מפוחדים מהאחריות, וכל כך נרגשים להתחיל מיד עם סיום עונתה האחרונה של משחקי הכס״.

משחקי הכס, סדרת הדגל זוכת האמי של HBO, עתידה לחזור רק במהלך 2019. ההכרזה על המעבר של צמד היוצרים מווסטרוז לגלקסיה הרחוקה מאוד מגיעה במקביל לשחרור הטריילר הראשון של סולו: סיפור מלחמת הכוכבים, הפריקוול שיעקוב אחר מאורעות האן סולו הצעיר, בו בין היתר תככב שחקנית שמכירה את דיוויד בניוף ודי.בי. ווייס מקרוב, דיינריז אם הדרקונים בעצמה, אמיליה קלארק.

מלחמת הכוכבים היא כבר מזמן לא רק לוק, ליאה והאן, ולדיסני ולוקאספילם יש כאמור תכניות נרחבות ביותר עבור פרנצ׳ייז-הענק, עוד מעבר לטרילוגיה החדשה של ריי וקיילו רן, סדרת סרטי הפריקוולים, ושתי סדרות הסרטים המתוכננות של ג׳ונסון ובניוף-ווייס: בית העכבר מתכנן בנוסף להפיק גם מספר סדרות טלוויזיה של מלחמת הכוכבים, שיעלו בשירות הסטרימינג של דיסני שיעלה לאוויר בשנה הבאה. מנכ״ל דיסני, בוב אייגר, בישר שבקרוב תחשף לפחות אחת מהסדרות שנמצאות בפיתוח, ושהוא ״חושב שנמצא את רמת הכשרון בחזית הטלוויזיונית כמשמעותית ביותר״.

תגובות

במאמר זה

נגישות