טריילר ראשון, ומאכזב, לאתחול של סדרת "מכושפות"

הטריילר הראשון של "מכושפות" אמנם מכריז על החידוש המתקרב של הסדרה, אבל מצפייה בו עולה כי הוא מרגיש מיושן מכל הבחינות האפשריות

הריבוט של מכושפות באופן רשמי מגיע בסתיו הקרוב, ועכשיו הוא מקבל את הטריילר הראשון שלו. את המכשפות אייקוניות ששמן מתחיל באות פ׳ יחליפו מכשפות חדשות ששמן מתחיל באות מ׳ – הכירו את מייסי, מלאני ומגי.

https://www.youtube.com/watch?v=-ycEPoT1Nzw

השחקניות החדשות מאחורי המכשפות שילחמו בשדים ויתעסקו הרבה עם ספר הצללים הן מדלין מנטוק, המוכרת מאדמת הפקר של AMC; מלוני דיאז מסרט האינדי Fruitvale Station של ראיין קוגלר; ושרה ג׳פרי, שהופיעה השנה בסדרת ההמשך של תיקים באפלה. בניגוד לקאסט המקורי הלבן, שלוש הכוכבות החדשות הן ממוצא היספני. השחקן השייקספירי, רופרט אוונס, יצטרף לשחקניות בתור הארי גרינווד, המלאך השומר שלהם.

הריבוט פותח על-ידי ג׳ני סניידר אורמן עבור ה-CW. זהו שיתוף פעולה מתמשך בין המפיקה לרשת המיועדת לקהל צעיר, לאחר שיצרה גם את להיט הטלנובלה ג׳יין הבתולה, ובעבר הפיקה עבור בנות גילמור והריבוט 90210. אורמן כתבה את הסיפור עבור פרק הפיילוט, שעל התסריט שלו חתומות ג׳סיקה אוטול ואיימי רארדין, צמד התסריטאיות שעבדו עם אורמן על ג׳יין הבתולה.

הבעיה מתחילה כשצופים בטריילר החדש שה-CW שחררו – בו לאחר מותה הטראגי של אמן, מלאני ומגי מגלות על קיומה של מייסי, אחות שלישית וגנטיקאית מבריקה. באירוניה למילה ״חידוש״ – הטריילר של מכושפות מרמז שהסדרה תהיה בעלת אופי וסגנון משחק מיושנים, שלא עומדים בקנה עם העידן הטלוויזיוני הנוכחי. מצד שני, אף פעם אי אפשר לדעת – לא כולם התלהבו בהתחלה מעל-טבעי, הסדרה הותיקה של ה-CW, עד שהפכה להיות להיט טלוויזיוני עם בסיס מעריצים נאמן, שבקרוב יפתח את עונתו ה-14.

תגובות

במאמר זה

נגישות