מורביוס בכיכובו של ג’ארד לטו נחשף בטריילר ראשון

ג'ארד לטו מגלם את דוקטור מייקל מורביוס, שמנסה לרפא את עצמו ממחלת דם נדירה וסופנית באמצעות תרופה נסיונית והופך את עצמו בטעות לערפד צמא דם

מורביוס

אמש פורסם הטריילר הראשון של מורביוס, הסרט החדש במסגרת שיתוף הפעולה בין סוני לבין מארוול להקמת יקום סינמטי של דמויות משניות מתוך המותג של ספיידרמן. הסרט, בכיכובו של ג’ארד לטו, עתיד לצאת לאקרנים בעונת הקיץ הקרובה.

ג’ארד לטו (יחידת המתאבדים) מגלם בסרט את דוקטור מייקל מורביוס, זוכה פרס נובל שסובל ממחלת דם נדירה וסופנית עוד מילדות. כאשר מתברר שהזמן שלו בעולם הזה קרוב מאוד להיגמר, הוא לוקח תרופה נסיונית שמבוססת על DNA של ערפדים. אמנם למראית עין הוא מחלים ואפילו נהיה חזק יותר מאי פעם, אבל מתברר שלתרופה יש תופעת לוואי נוראית אחת – צמא עז לדם אנושי וסט של תכונות ערפדיות נוספות.

אמנם מורביוס נוצר בשיתוף פעולה בין מארוול לסוני בדומה לונום, אך חשוב לציין שתי נקודות חשובות בנושא זה: הראשונה היא שלסרט הזה אין שום קשר ליקום הסינמטי של מארוול והשניה היא שמארוול רק מסייעת ברקע ושהסרט שייך באופן רשמי לסוני, זאת בניגוד מוחלט למקרה של ספיידרמן: השיבה הביתה. מצד שני, חדי העין שבינינו בוודאי שמו לב להופעתו של השחקן מייקל קיטון בשניות האחרונות של הטריילר, אך לא ברור האם הוא חזר לנעליו של The Vulture או מגלם תפקיד שונה לחלוטין, אז אולי נגלה פה איזו הפתעה.

מורביוס יגיע לבתי הקולנוע ויעשה לכם סיוטים על ערפדים ב-30 ביולי 2020.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות