סדרת משחקי Ace Attorney קיבלה עיבוד אנימה

סדרת המשחקים הקומית הותיקה של קאפקום הגיעה אל מסכי הטלוויזיה ביפן. מצפייה בפרק הראשון עושה רושם שהיא שומרת על הלך הרוח של המשחקים, אך לא ברור עד כמה זה תורם לה

אחרי כמעט 15 שנים ואחרי תשעה משחקים, סדרת משחקי בית המשפט Ace Attorney סוף סוף הגיעה אל מסכי הטלוויזיה בצורה של סדרת אנימה.

Ace Attorney היא סדרה קומית שעלילתה עוקבת אחרי ריוצ'י נרוהודו (Ryuuichi Naruhodo), שמוכר יותר למערב תחת השם פיניקס רייט (Phoenix Wright) בגרסה האנגלית. ריוצ'י הוא עורך דין מתחיל ששם לעצמו כמטרה להגן על החלשים בבית המשפט והוא עושה זאת בליווי של המנטורית שלו, מיואי איסאטו.

סדרת האנימה מבוססת על סדרת המשחקים מבית קאפקום, שראתה אור לראשונה בשנת 2001 על ה-Gameboy Advance. בסדרת המשחקים נדרש השחקן להגן על הלקוח שלו באמצעות שימוש נכון בראיות ומציאת סדקים וסתירות בעדויות של העדים בזמן המשפט. על העיבוד לאנימה אחראי האולפן הידוע A-1, שהביא לנו לאחרונה את הסדרות המצויינות Erased ו-Grimgar of Fantasy and Ash.

מצפייה בפרק הראשון עושם רושם ש-A-1 מתאמצת מאוד לשמור על הלך הרוח של משחק המחשב – לאורך הפרק פרטי מידע חיוניים מופיעים בתחתית המסך בתוך קופסאות טקסט. בנוסף, במהלך סצינות בית המשפט הסדרה לוקחת את העניינים צעד קדימה ומוסיפה אפקטים קוליים מהמשחק ברגעים חשובים, כמו כן הדמויות נוטות לתגובות קיצוניות ככל שהמשפט מתפתח כאילו היה מדובר בקרב בוס במשחק מחשב. מצד אחד זה מוסיף לאפקט הקומי של הסדרה, אך מצד שני צופים שאינם מודעים לשורשים של הסדרה עלולים בקלות לא להבין מדוע לעזאזל הסדרה מתנהלת בצורה כה מוזרה.

סדרת האנימה Ace Attorney החלה בשידוריה אמש ותשודר בתדירות של פעם בשבוע. ניתן לצפות בסדרה בחינם ובאופן חוקי עם כתוביות לאנגלית דרך האתר Crunchyroll.

תגובות

במאמר זה

נגישות